• یکشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-8790-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

تاکید استاندار ایلام بر هر چه مردمی‌تر برگزار شدن مراسم‌های دهه‌ی فجر


استاندار ایلام بر هر چه مردمی‌تر برگزار شدن مراسم‌های دهه‌ی فجر تاکید کرد و گفت: این دهه فرصتی مناسب برای نشان دادن خدمات نظام است.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «قاسم سلیمانی‌دشتکی» در جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی با  اشاره به وضعیت کشور در دوران قاجاریه و پهلوی و مسائل و مشکلات کشور در آن دوران، اظهار کرد: توکل بر خدا، رهبری حضرت امام خمینی (ره) و ایثار و شهادت طلبی مردم ازعوامل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی ملت ایران بود.

  وی با اشاره به اینکه آزادی جاری در کشور ایران به هیچ وجه قابل مقایسه با دوران پهلوی نیست، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در نظام جمهوری اسلامی، تمام مسؤلان به  مستقیم و غیرمستقیم توسط مردم انتخاب می شوند و  مرور وضعیت کشور تا زمان پیروزی انقلاب برای آگاهی نسل امروز از آرمان ها و اصول انقلاب بسیار حائز اهمیت است .

استاندار ایلام با بیان اینکه  امروز انقلاب اسلامی به دوران بلوغ کامل خود رسیده است، گفت: دهه‌ی فجر فرصت مناسبی برای بیان عملکردها و خدمات نظام است و دستگاههای اجرایی استان باید اقدامات خود را به مردم گزارش دهند .
سلیمانی با بیان اینکه تمام دست اندرکاران استانی هم خود در این زمینه تلاش کنند  و هم زمینه را برای فعالیت مردم فراهم نمایند، گفت: کمیته‌های مردمی از میان اقشار مختلف مردم تشکیل شود تا هر قشری در زمینه اجرای برنامه های دهه فجر به سهم خود ایفای نقش کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: