• یکشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-8490-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خبر داد:

حل و فصل 78 درصد پرونده ها قبل از ورود به چرخه قضایی در مراکز مشاوره

معاون اجتماعی انتظامی استان گفت: ۷۸ درصد پرونده های تشکیل شده در مراکز مشاوره‌ای انتظامی استان قبل از ورود به چرخه قضایی حل و فصل می‌شوند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، سرهنگ" فرزاد یاسمی" در گفتگو با ایسنا، اظهار کرد: مرکز مشاوره و دوایر اجتماعی کلانتری‌ها در استان ایلام به منظور کاهش بار قضایی پرونده‌ها و افزایش تعامل مردم با پلیس در راستای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در سطح جامعه اقدام به ارائه خدمات مشاوره خانواده ، روانشناختی ، تحصیلی ، ازدواج ، مددکاری اجتماعی و مشاوره انتظامی می‌کند .

وی با بیان اینکه در ۹ ماهه سال جاری از تعداد ۴ هزار و ۸۷۷ نفر مراجعه کننده به دوایر اجتماعی کلانتری‌های سطح استان که مشکلات مختلفی از جمله خانوادگی ، حقوقی ، نزاع و درگیری ، تصادف و...داشته‌اند، گفت: مراجعه کنندگان پس از دریافت خدمات علمی و تخصصی کارشناسان مستقر در آن دوایر تعداد 3850 نفر معادل ۹۴/۷۸ درصد به سازش رسیده اند .

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ایلام تصریح کرد: در این ۹ ماه تعداد ۱۹۸۵ نفر با مراجعه به مرکز مشاوره آرامش در راستای رفع مشکلات خود از خدمات رایگان مرکز بهره مند شده اند .

یاسمی خاطرنشان کرد: افرادی که هم نیازمند دریافت خدمات مشاوره ای می باشند می توانند با شماره تلفن ۲۱۸۲۲۶۶ -۳۳۳۳۴۱۷۰ تماس و یا به آدرس ایلام – بلوار امام علی(ع) – بالاتراز بیمارستان کوثر مراجعه و با حفظ اصول رازداری حرفه ای از سوی کارشناسان این مرکز از راهکارهای علمی ارائه شده توسط آنان بهره‌مند شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: