• یکشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-2192-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گفتگو

معاون حوزه علمیه ایلام:

نباید فضا را برای سوء استفاده بیگانگان فراهم کرد

معاون حوزه علمیه ایلام با تاکید بر ضرورت بصیرت افزایی، گفت: ا نتقادات مردمی با رعایت قانون بیان شود و مسئولان نیز پاسخ مناسب به مشکلات مردم را ارائه دهند، ولی نباید فضا را برای دخالت و سوء استفاده بیگانگان از جمله آمریکا، اسرائیل و عربستان فراهم شود .

حجت‌الاسلام و المسلیمن «یونس گلی» در گفت و گو با ایسنا، منطقه ایلام، ضمن محکوم کردن نا آرامی‌های اخیر توسط آشوبگران اظهار کرد: اعتراضات مردم نسبت به شرایط کنونی اقتصادی و معیشتی حق آنان است، اما تخریب و ضربه زدن به اموال عمومی و هتک حرمت و شعارهای هنجارشکن کاری ناپسند و خلاف قانون است .

معاون امور طلاب حوزه ایلام با تاکید بر ضرورت بصیرت افزایی طلاب، افزود: انتقادات مردمی با رعایت قانون بیان شود و مسئولین نیز پاسخ مناسب به مشکلات مردم را ارائه دهند، ولی نباید فضا برای دخالت و سوء استفاده بیگانگان از جمله آمریکا، اسرائیل و عربستان فراهم شود .

وی با اشاره به آتس کشیدن پرچم ایران توسط یکی از اغتشاشگران، اضافه کرد: آتش زدن پرچم ایران توسط آشوبگران، در حقیقت به آتش کشیدن احساسات ملی تمام جامعه ایرانی بود .

گلی با اشاره به حضور دشمن شکن مردم ایران در صحنه دفاع از انقلاب و ولایت، تصریح کرد: مردم به وظیفه انقلابی خود عمل کردند، اکنون نوبت مسئولان است که با اقدام و عمل جهادی، مشکلات مردم را کاهش دهند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: