• چهارشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-1592-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گزارش

استاندار ایلام:

ملت ایران تمام توطئه‌های دشمنان را سرکوب خواهد کرد

استاندار ایلام گفت: مسئولان با هوشیاری، مردم با بصیرت و همدلی و نیروهای نظامی با اقتدار باید توطئه‌های استکبار جهانی و عناصر داخلی آنها را خنثی و اجازه هیچ گونه فعالیت خرابکارانه و آشوب طلبانه‌ای را به آنها ندهند .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «قاسم سیلمانی دشتکی» در اجتماع بزرگ مردم ایلام در اعتراض به ناآرامی‌ها و هنجارشکنی‌های اخیر کشور اظهار کرد: کشورهای استکباری در طول تاریخ به شیوه‌های مختلف آشکار یا پنهان در پی چپاول و غارت ایران اسلامی بوده و پس از پیروزی انقلاب دشمنی با ایران به علت کوتاه شدن دست آنها از منابع کشور شدت یافته است .

وی با بیان اینکه ایران اسلامی یک نظام مردمی است که با تکیه به آرای عمومی و با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب شکل گرفته و فعالیت‌های خرابکارانه عناصری فریب خورده و هنجار شکن خللی به نظام وارد نمی‌سازد، افزود: دشمنان بعد از پیروزی انقلاب و کوتاه شدن دستشان از ثروت‌ها و منابع ایران و بویژه احیای اسلام ناب به شدت احساس خطر کرده و از همان بدو پیروزی نظام جمهوری اسلامی تاکنون به دنبال توطئه، تخطئه و هجمه علیه کشور با هدف براندازی انقلاب بوده اند و همیشه ناکام و سرخورده شده‌اند .

سلیمانی دشتکی اضافه کرد: مسئولان با هوشیاری، مردم با بصیرت و همدلی و نیروهای نظامی با اقتدار باید توطئه‌های استکبار جهانی و عناصر داخلی آنها را خنثی و اجازه هیچ گونه فعالیت خرابکارانه و آشوب طلبانه‌ای را به آنها ندهند .

وی عنوان کرد: همه باید با همراهی و همکاری هم به دنبال ایرانی آزاد، آباد و توسعه یافته باشیم و حرکت پرشتاب برای پیشرفت و آبادانی تنها در سایه اتحاد، انسجام و یکپارچگی ملت و مسئولان نظام و اطاعت از رهنمون‌های آینده نگرانه رهبری امکان پذیر است .

استاندار ایلام با بیان اینکه در کشور فضا برای اعتراض‌های مسالمت آمیز مردم برای احقاق حق و حقوق آنها وجود دارد، یادآور شد: عده‌ای با ایجاد جو تشنج آمیز و برهم زدن نظم و تخریب اموال عمومی اعتراض‌های مردم را به حاشیه برده و اصل نظام را با شعارهای ساختارشکنانه خود نشانه می‌گیرند .

سلیمانی‌ دشتکی ادامه داد: انقلاب اسلامی در سایه تعالیم دین مبین اسلام، رهبری فرزانه، از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران، صبر و مقاومت مردم شکل گرفته و این حوادث کوچک مقطعی هیچ آسیبی به این نظام و انقلاب وارد نمی سازد .

وی تاکید کرد: نظام و دولتی که با رای مستقیم مردم و بنا به خواسته مشروع مردم شکل بگیرد هیچ گاه از بین نمی‌رود و ایران اسلامی با تکیه بر اتحاد مردم و مسئولان و حمایت از منویات مقام معظم رهبری با اقتدار به حرکت رو به جلو خود ادامه می‌دهد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: