• پنجشنبه ۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-5990-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گزارش

دستاوردهای سفر رییس قوه قضاییه به ایلام

رییس قوه قضاییه دستاوردهای سفر دو روزه خود به استان ایلام را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، آیت الله آملی لاریجانی عصر امروز پیش از ترک فرودگاه ایلام در خصوص دستاوردهای سفر دو روزه‌اش به استان ایلام گفت: این سفرها برای آن است تا با توجه به بررسی ها و کارهای کارشناسی که در مرکز نسبت به کاستی ها و کمبودهای موجود انجام شده، در استان تصمیمات لازم اخذ شود. در این دو روز مسئولان به شهرهای استان سفر کردند و در خود شهر ایلام هم در مساجد شرکت کردند و قرار شد تا نکات جمع بندی شود و موارد نقص در یک برنامه برطرف شود تا چهره دستگاه قضایی مناسب شود.

آملی لاریجانی ادامه داد: در کنار بررسی وضعیت دستگاه قضایی دیدارهایی هم با خانواده شهدا داشتیم، با کارکنان دستگاه قضایی هم ملاقاتی داشتیم، همچنین در جلسه شورای اداری استان هم شرکت کردیم تا مشکلات را از زبان مدیران استانی بشنویم. هم استاندار و هم مدیران کل مطالب خوبی را گفتند، امروز هم در جلسه برای مشکلات تصمیم گیری شد.

رییس دستگاه قضا درباره سفر خود به کرمانشاه و حضور در مناطق زلزله زده چنین گفت: این سفر ما در کرمانشاه با حزن همراه شد، ما  در حین صحبت با مردم از مشکلات آن‌ها باخبر شدیم.

آملی لاریجانی بیان کرد: پیشنهاداتی برای توسعه اقتصادی استان از سوی استاندار مطرح شد و قرار شد تا اینها را در جلسه سران قوا مطرح کنیم. این استان امکانات خوبی دارد و می شود برای توسعه آن قدم های خوبی برداشت. من از نماینده وی فقیه در استان تشکر می کنم که با وجود مشغله کاری در جلسات حضور داشتند، از استاندار هم ممنون هستم که در خدمتشان بودیم که بسیار موثر بود از رییس کل دادگستری استان هم تشکر می‌کنم.

رییس دستگاه قضا در پایان از مردم استان ایلام نیز قدردانی کرد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: