• سه شنبه ۲۸ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 969-997-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گزارش

شهردار ایوان و زرنه معارفه شدند

فرماندار ایوان گفت: شهرداران باید در راستای اجرای برنامه‌های درآمدزا و حرکت در مسیر خودکفایی تلاش کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «احسان اکبری» در جلسه تکریم و معارفه شهرداران قبلی و جدید شهرهای ایوان و زرنه ضمن تقدیر از تلاش «هادی رستمی» و «کامران حسنی» شهرداران قبلی ایوان و زرنه، برای پارسا جهانی و مسعود حاتمی شهرداران جدید این دو شهر آرزوی توفیق کرد.

وی به مشکلات عمران شهری و نیاز به توسعه و ارتقاء زیرساخت‌ها و مبلمان شهری در ایوان و زرنه اشاره کرد و افزود: علیرغم تلاش‌های صورت گرفته در دو سال اخیر و اقدام به ترمیم، بهسازی و آسفالت بخش عظیمی از کوچه‌ها و معابر ایوان و زرنه، هنوز هم نیاز به کار بیشتری در این خصوص احساس می‌شود و امیدوارم با راه‌اندازی کارخانه آسفالت شهرداری و بهره گیری از قیر یارانه‌ای بتوانیم وضعیت خیابان‌ها و معابر شهری را به شرایط مطلوب نزدیک کنیم.

اکبری اضافه کرد: بر اساس قانون، انتخاب شهردار از وظایف شورا است و ضمن احترام به رأی و انتخاب شوراها، انتظار داریم شهرداران با صداقت و نهایت تلاش خود به این حسن نیت و انتخاب آنان پاسخ دهند و با هماهنگی و همدلی با یکدیگر در راستای خدمات رسانی مطلوب و عمران شهری تلاش کنند.

فرماندار ایوان در ادامه گفت: شهرداری یک نهاد عمومی و غیردولتی است و باید با شناسایی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود و بهره‌گیری لازم از این ظرفیت‌ها برای اجرای برنامه‌های درآمدزا و حرکت در مسیر خودکفایی گام بردارد .

«عباداله باقری» مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری ایلام نیز با تبریک به شهرداران جدید و تقدیر از تلاش شهرداران قبلی گفت: شوراها و شهرداران، قانون را مبنا و اساس کار خود قرار دهند و با وفاق و همدلی در مسیر عمران شهری و توسعه زیرساخت‌ها و اولویت‌بندی نیازهای شهری بکوشند .

وی افزود: خوشبختانه با تلاش فرماندار و نگاه مثبت مدیران استان، رقم بسیار خوبی از اعتبارات عمرانی ایوان به عمران شهری اختصاص یافته است به طوری که در سال 96 بیش از 4 میلیارد و 300 میلیون تومان برای شهر ایوان و یک میلیارد و 250 میلیون تومان برای شهر زرنه منظور شده و تاکنون 2 میلیارد و 800 میلیون تومان برای ایوان و 900 میلیون تومان برای شهر زرنه محقق شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: