• یکشنبه ۲۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 969-597-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گزارش

افزایش کشتار در کشتارگاه دام ایوان با آغاز طرح جلوگیری از کشتار غیر مجاز دام

فرماندار ایوان از آغاز عملیاتی کردن مصوبات کارگروه ساماندهی و جلوگیری از کشتار غیر مجاز دام و مرغ زنده در سطح این شهرستان خبر داد .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «احسان اکبری» در حاشیه بازدید از کشتارگاه ایوان اظهار کرد: در راستای دستور مدیریت ارشد استان و حفظ سلامت و بهداشت جامعه در مقابل مخاطرات و مضرات کشتار غیرمجاز دام و طیور، از ۲۵ آذر با تشکیل تیمی از کارشناسان فرمانداری، دامپزشکی، نیروی انتظامی، بازرسی از سطح شهر بویژه فروشگاه‌های عرضه گوشت و محل فعالیت احتمالی کشتار غیرمجاز روند برخورد و ساماندهی کشتار دام و طیور در دستور کار قرار گرفت .

وی افزود: با بازدید از محل کشتارگاه شاهد افزایش کشتار مجاز دام نسبت به قبل از شروع طرح بودیم بطوری که قبل از شروع طرح روزانه ۳۰ مورد کشتار صورت گرفته اما امروز و با شروع طرح ساماندهی کشتار غیر مجاز شاهد افزایش و انجام ۵۲ مورد کشتار دام بودیم که قطعا افزایش خواهد یافت .

اکبری ضمن اشاره به اثرات مطلوب بهداشتی و فرهنگی این تصمیم مثبت و موفق استاندار در خصوص برچیدن این رویه غلط، بر ادامه روند طرح تاکید و خواستار همکاری عرضه کنندگان گوشت و پیشگیری از کشتار غیر مجاز شد و از برخورد قانونی بامتخلفین خبر داد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: