• پنجشنبه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 969-3893-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

رئیس آموزشکده‌ی فنی دختران ایلام:

دانشجو نماد آزادگی و استكبارستیزی است

رئیس آموزشکده‌ی فنی دختران ایلام به مناسبت روز دانشجو پیامی صادر کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، پیام «پریچهر قنبری» به این شرح است:

16 آذر از فرازهای مهم تاریخ ماست كه دانشجویان را در صفوف مبارزه با استكبار قرار داد و فریاد اسلام‌خواهی وآزادی را رساتر ساخت. از روزی که دانشجویان متعهد، مومن و فداکار ایرانی با اندیشه‌ای والا و با قدم هایی استوار فریاد استقلال ، آزادی و عدالت‌طلبی را در همراهی با ملت بزرگ ایران سردادند و در برابر گلوله‌های رژیم وابسته به آمریکا و استکبار جهانی ، سینه سپر کردند سالیانی می‌گذرد. اما گذشت ایام نتوانسته گرمی خون های پاکی که بر صحن دانشگاه ریخت را سردی ببخشد و با همین اندیشه و شور ایمانی است که در طول سالیان متمادی، دانشجو به نماد جریان آزادگی و آزاداندیشی تبدیل شده است .

امروز نیز جامعه‌ی دانشگاهی ما در پرتو مشعل پر فروغ شانزده آذر، در اندیشه پیمودن راهی است که به آینده‌ای روشن منتهی می‌شود. آینده‌ای که سرشار از عشق و امید، مبتنی بر خردورزی، آزادی و کرامت های انسانی است . بر همگان است که با توجه به مقطع حساس کنونی منطقه وجهان با وحدت، همدلی و هم‌افزایی دست به دست هم با حفظ کرامت دانشجو و دانشگاه به گسترش فضای امید و نشاط و تلاش در راستای رسیدن به قله‌های علم و دانش و نیز سربلندی اسلام و ایران عزیز کمک نماییم .

اینجانب ضمن گرامیداشت حماسۀ 16 آذر و یاد و خاطره شهدای عزیز دانشجو این روز را به عنوان نماد آزادگی و استكبار ستیزی دانشجویان به تمامی اساتید و دانشجویان گرامی تبریک عرض نموده و امیدوارم با هم دلی و هم افزایی و تأسی از منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری و بهره جستن از توان علمی دانشجویان فرهیخته شاهد رشد و اعتلای بیش از پیش ایران اسلامی باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: