• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 969-2491-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

استاندار ایلام :

مالکان کارگاه‌های مشکل‌دار دست روی دست نگذارند/ سیستم اداری تسهیل‌گری کند

استاندار ایلام از مالکان کارگاه‌های مشکل‌دار خواست دست روی دست نگذارند و پیگیر باشند و گفت: سیستم اداری هم در این زمینه تسهیل‌گری کند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، به نقل از  روابط عمومی استانداری،«قاسم سلیمانی‌دشتکی» در نشست بررسی وضعیت کارگاه‌های بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی و کارگاه‌های با ظرفیت پائین، اظهار کرد: دولت آمادگی دارد تسهیلات یارانه‌ای لازم را برای فعال کردن طرح‌های دارای مشکل پرداخت کند .

وی، خواستار جدیت بیشتر مالکان کارگاه‌های مشکل دار شد و گفت: طرح‌هایی که مشکلات جزیی دارند در کار گروه تسهیل و رفع موانع بررسی و تمهیدات لازم برای کمک به آنها اتخاذ خواهد شد .

سلیمانی از مالکان کارگاه‌های مشکل‌دار خواست، پیگیر رفع مشکلات واحدهای خود باشند و ادامه داد: طرحهایی که مشکلات اساسی دارند در ستاد اقتصاد مقاومتی مطرح و تصمیمات لازم در خصوص آنها اتخاذ می‌شود.

استاندار ایلام گفت: مشکلات واحدهای تولیدی بزرگ استان نیز در سطح استان بررسی، جمع بندی و برای رفع مشکل، پرونده آنان به مرکز ارسال خواهد شد .

سلیمانی‌دشتکی با بیان اینکه سیستم اداری استان با استفاده از ظرفیت‌های قانونی باید تسهیلگر فعالیت سرمایه‌گذاران باشد، خاطرنشان کرد: با فعال کردن طرح‌های تولیدی، 4000 شغل در استان ایلام ایجاد خواهد شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: