• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 969-1894-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گفتگو

۳۰ آذر، آخرین فرصت ارسال اثر به سوگواره «اربعین در آیینه رسانه»

رئیس خانه مطبوعات ایلام گفت: آخرین فرصت ارسال اثر به سوگواره «اربعین در آیینه رسانه» پایان آذر ماه است.

«عبدالحمید کرمی» در گفت و گو با ایسنا، منطقه ایلام، اظهار کرد: آثار ارسالی به دبیرخانه سوگواره باید از طریق رایانامه به نشانی   soogvare.arbaein96@gmail.com فرستاده ‌شوند.

وی افزود: آثار ارسالی باید از ابتدای مهر ۹۵ تا پایان آبان ۹۶ در خبرگزاری‌ها، مطبوعات محلی و پایگاه‌های اطلاع‌‌رسانی استان‌های خوزستان، کرمانشاه و ایلام منتشر شده و آثار بازنشر شده مورد پذیرش نمی‌شوند .

رئیس خانه مطبوعات ایلام محورهای سوگواره را «اربعین و دیپلماسی عمومی جمهوری اسلامی ایران» ، «اربعین و انسجام اسلامی» ، «اربعین، امنیت و توسعه پایدار منطقه» ، «اربعین در مسیر تاریخ» ، «اربعین، عزت طلبی و آزادیخواهی» ، «اربعین، ایثار و شهادت» ، «اربعین، امر به معروف و نهی از منکر» ، «اربعین و نماز» و «اربعین و گردشگری مذهبی» عنوان کرد .

کرمی تصریح کرد: زمینه‌های رقابت سوگواره در بخش‌های گزارش، مصاحبه و گفت و گو، مقاله، سرمقاله، یادداشت، عکس و طرح، خبر  و تیتر است و به برگزیدگان در هر زمینه (مقاله، خبر، گزارش و ...) نفر اول هفت میلیون ریال همراه با لوح تقدیر و تندیس سوگواره، نفر دوم 6 میلیون ریال همراه با لوح تقدیر و نفر سوم پنج میلیون ریال همراه با لوح تقدیر اهدا خواهد شد .

وی یادآور شد:  فایل عکس‌های ارسالی در صورت راه‌یابی آثار به مرحله نهایی باید (علاوه بر نسخه چاپی) به دبیرخانه دریافت آثار نیز ارسال شود .

رئیس خانه مطبوعات ایلام نشانی دبیرخانه سوگواره را خیابان پیروزی، مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی، خانه مطبوعات استان ایلام اعلام کرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: