• دوشنبه ۸ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 968-3093-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

توصیه‌ی نماینده هیئت داوران ایلام به دانشجویان شرکت کننده در مناظرات دانشجویی

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد ایلام و عضو هیئت داوران در ششمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان به دانشجویان شرکت کننده در این مسابقات توصیه کرد مناظرات را از افلاطون تا پروین اعتصامی دنبال کنند و نکات آموزنده‌ی آنها و روش بحث‌شان را به کار گیرند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، دکتر «علی موسی‌نژاد» در مراسم اختتامیه ششمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ، با تاکید بر اینکه مناظره و گفتگو ضرورت کشور است، اظهار کرد: دانشجویان فعال در این مناظرات پنجه منطق و استدلال در هم افکندند و هیئت داوران به عنوان معلم و بر اساس 33 بند داوری ، به قضاوت پرداختند.

وی با بیان اینکه برخی اوقات تیم‌ها به هم نزدیک بودند و کار داوران هم سخت شد، تصریح کرد: کسی در مناظره موفق است از خودش بیرون بیاید و از نگاه دیگران به خود نگاه کند چون در غیر این صورت کار به تعصب و جدال می‌انجامد.

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد استان ایلام  با تقدیر از فعالیت‌های جهاددانشگاهی استان در سطح دانشگاه‌ها گفت: جهادگران با دست خالی کارهای بزرگی را انجام می‌دهند.

موسی‌نژاد در پایان به دانشجویان توصیه کرد روی ادبیات و گفتار خود بیشتر کار کنند و مناظرات را از افلاطون تا پروین اعتصامی دنبال کنند و نکات آموزنده‌ی آنها و روش بحث‌شان را در این گونه برنامه‌ها به کار گیرند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: