• یکشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 967-2692-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

دبیر جامعه اسلامی مهندسین ایلام با حضور در ایسنا:

استاندار جدید به معنای واقعی به احزاب توجه کند / نیاز امروز ایلام افزایش بهره‌وری است

دبیر جامعه اسلامی مهندسین ایلام گفت: حرکت در مسیر توسعه مستلزم استفاده از مدیران کارآمد، متعهد، متخصص و بدون حاشیه و خوشنام و با برنامه هم از نظر مدیریتی و هم از نظر سیاسی است  خوشبختانه چنین مدیرانی در استان هم کم نیستند .

«خدابخش داودی‌نصر» با حضور در دفتر ایسنا، منطقه ایلام، ضمن تبریک به استاندار جدید و تشکر ویژه از اقدام پسندیده‌ی دعوت از نمایندگان احزاب در مراسم معارفه، اظهار کرد: امیدواریم این توجه به گروه‌ها و احزاب مختلف استمرار داشته باشد و در دوره جدید مدیریت استان شاهد توجه بیشتر به این ارکان دموکراسی باشیم .

وی با بیان اینکه هدف همه‌ی گروه‌ها فارغ از نوع تفکر، توسعه‌ی استان است، گفت: امیدواریم از سلیقه احزاب و گروه‌های شناسنامه‌دار استفاده شود و بتوانند با همدلی در راستای توسعه‌ی استان گام بردارند .

دبیر جامعه‌ی اسلامی مهندسین ایلام ادامه داد: حرکت در مسیر توسعه مستلزم استفاده از مدیران کارآمد، متعهد، متخصص و بدون حاشیه و خوشنام و با برنامه هم از نظر مدیریتی و هم از نظر سیاسی است و  خوشبختانه چنین مدیرانی در استان هم کم نیستند .

داودی‌نصر ادامه داد: وزیر محترم کشور در مراسم معارفه استاندار جدید به خوبی بر موضوع ارزیابی سه ماه یکبار فعالیت استانداران و توجه آنها به تعامل با دیگر بخش‌های مدیریتی تاکید کرد که نکته خوبی است و امیدواریم به طور کامل به آن عمل شود .

وی با بیان اینکه باید اولویت اول دولت تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی باشد، تصریح کرد: امیدواریم با عملکرد شایسته مدیران و با تکیه بر منابع درونی حرکت استان به سمت توسعه سرعت بیشتری به خود بگیرد .

دبیر جامعه اسلامی مهندسین ایلام گفت: استاندار جدید و مجموعه مدیریتی باید با توجه به اسناد بالادستی مانند چشم‌انداز 20 ساله به سمت بهره‌وری بیشتر حرکت کند و تصمیم دولت مبنی بر تامین 5 درصد از افزایش حقوق کارکنان از محل صرفه‌جویی دستگاه‌ها نیز این پیام دارد که باید از اسراف جلوگیری و به سمت بهره‌وری حرکت کرد که کاری درست برای نهادینه کردن فرهنگ صرفه‌جویی است .

داودی‌نصر با تاکید بر اینکه اگر در طول چند سال گذشته خوب عمل می‌شد، مطمئنا اوضاع متفاوت می‌بود، ادامه داد: پیاده کردن بودجه‌‌ریزی عملیاتی یکی از شاخص‌ها برای تشخیص مدیر بهره‌ور است .

وی در ارزیابی فعالیت مدیریت استان در 4 سال گذشته گفت: کارهایی انجام گرفته اما چشمگیر نبوده چون باید اثر این کارها را در معیشت مردم مشاهد کرد و علاوه بر این باید دید متناسب با امکانات و پتانسیل‌ها چه کارهایی انجام گرفته است، مطمئنا کسی نمی‌تواند منکر برخی سوء مدیریت‌ها شود که امیدواریم در دوره‌ی جدید بتوان با استفاده از نظر کارشناسان و همفکری احزاب و گروه‌های سیاسی نقصان‌های گذشته را برطرف و نقاط قوت را تقویت کرد .

دبیر جامعه اسلامی مهندسین استان نیاز امروز استان را کار مجاهدانه دانست و گفت: امیدواریم استاندار جدید بتواند موانع تحقق این نیاز را شناسایی کند و برای حل آن از دانشگاهیان مشورت بگیرد .

وی به سامان رساندن حانه احزاب را از جمله انتظارات جامعه اسلامی مهندسین و دیگر گروه‌های سیاسی از استاندار جدید دانست و تصریح کرد: انتظار مهم‌تر این است که شرایطی فراهم شود تا احزاب و گروه‌ها بتوانند به معنای واقعی کمک‌کار استاندار در مسیر توسعه باشند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: