• دوشنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 966-397-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گزارش

مراسم اختتامیه‌ی کلاس‌های اوقات فراغت دانش‌آموزان خانواده امداد در ایلام برگزار شد

فرماندار ایوان گفت: خدمات‌رسانی مطلوب و بی‌منت و کمک به بهبود وضعیت معیشتی خانواده‌های مددجو، وظیفه همه مسئولان است.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «احسان اکبری» در مراسم اختتامیه کلاس‌های اوقات فراغت دانش‌آموزان خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد حضرت امام (ره) شهرستان ایوان، اظهار کرد: برگزاری این کلاس‌ها، علاوه بر پر کردن اوقات فراغت شرکت‌کنندگان، موجب بالا رفتن دانش و آگاهی این افراد و آموختن حرفه‌ای مناسب و متناسب با علاقه و توان آنان می‌شود و این افراد می‌توانند با دریافت تسهیلات و راه‌اندازی یک کارگاه، در راستای ایجاد اشتغال برای خود و دیگران و کمک به اقتصاد خانواده خود تلاش کنند.

اکبری افزود: همه ما وظیفه داریم در رابطه با خدمات‌رسانی مطلوب و بی‌منت و کمک به بهبود وضعیت معیشتی خانواده‌های مددجو بکوشیم و مسیر ورود آنها به فعالیت‌های اقتصادی و ایجاد اشتغال و درآمد را با حرفه‌آموزی به آنان و فراهم کردن مقدمات لازم هموار کنیم.

فرماندار ایوان در ادامه فعالیت‌های کمیته امداد ایوان در راه ایجاد اشتغال و خودکفایی خانواده‌های تحت حمایت این ارگان مطلوب خواند و از مدیر و کارکنان این اداره تقدیر کرد.

لازم به ذکر است که در کلاس‌های اوقات فراغت تابستانی کمیته امداد ایوان، تعداد 400 دانش‌آموز در رشته‌های قرآنی، احکام، تزریقات، چرم بافی، کامپیوتر و ... شرکت داشته‌اند و برای برگزاری این کلاس‌ها 300 میلیون ریال هزینه شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: