• دوشنبه ۳۰ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 965-1097-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گزارش

فرماندار ایوان:

مسئولان و رسانه‌ها در هفته دولت با بیان دستاوردها امیدبخشی کنند

فرماندار ایوان گفت: تلاش در راستای خدمات‌رسانی مطلوب و تحقق مطالبات مردمی، مهمترین وظیفه کارکنان در دولت تدبیر و امید است.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «احسان اکبری» در جلسه هم‌اندیشی به منظور برگزاری برنامه‌های هفته دولت با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان ایوان، اظهار کرد: خوشبختانه دولت یازدهم علیرغم تنگناهای اقتصادی و موانع و مشکلات مختلف، توانست در راستای کاهش تورم و افزایش نرخ رشد اقتصادی گام‌های مطلوبی بردارد و این امر تأثیر بسیار مثبتی در جنبه‌های مختلف زندگی مردم دارد .

وی افزود: دولت تدبیر و امید با حرکت در مسیر اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی و سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری، با همه توان خود برای ارتقاء سطح زندگی و بهبود وضعیت معیشت مردم در تلاش است و اعتماد مجدد مردم به برنامه‌های دکتر روحانی، عزم این دولت را برای خدمتگزاری به مردم دو چندان کرده است .

فرماندار ایوان اضافه کرد: کارکنان دولت، مردم را ولی نعمت‌های خود می‌دانند و خدمات‌رسانی مطلوب، حرکت در راستای تحقق مطالبات و پاسخگویی به درخواست‌های به حق آنان را مهمترین وظیفه خود می‌دانند .

اکبری از مسئولین ادارات شهرستان خواست، در هفته دولت از طریق وسایل ارتباط جمعی مختلف، نسبت به اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی عمومی در رابطه با عملکرد چهار ساله دولت تدبیر و امید تلاش کنند .

 وی همچنین گفت: وظیفه ما ایجاد شور و نشاط و امیدواری در بین اقشار مختلف جامعه بوده و لازم است با روشنگری و شفاف سازی به موقع، با افراد یا گروه‌هایی که درصدد سیاه نمایی و تخریب افکار و اذهان مردم هستند مبارزه کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: