• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 965-6194-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گزارش

بیست و سومین آزمون جامع استانداردهای مهارت‌آموزی در ایلام برگزار شد

مدیر آموزش مهارت‌های کار و دانش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: بیست و سومین آزمون جامع استانداردهای مهارت‌آموزی و دومین آزمون سال تحصیلی ۹۶-۹۵ در ۴ حوزه امتحانی در سطح استان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، منطقه ایلام «جمیله ملکشاهی» در حاشیه برگزاری این آزمون، اظهار کرد: این آزمون در چهار حوزه ایلام، آبدانان، دهلران و هلیلان برگزار شد

وی به حضور 521 نفر داوطلب در این آزمون اشاره و اضافه کرد: 130 نفر در شهرستان ایلام،240 نفر در شهرستان آبدانان، 84 نفر در شهرستان دهلران و 67 نفر در شهرستان هلیلان در این آزمون ثبت‌نام کردند .

ملکشاهی یادآور شد: این آزمون تحت نظر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفتر آموزش و توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار و به شرکت‌کنندگان بعد از کسب نمره قبولی گواهینامه مهارت‌های کار و دانش اعطاء می‌شود .

مدیر آموزش مهارت‌های کار و دانش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام عنوان کرد: این آزمون به دو صورت کتبی و علمی برگزار می‌شود که آزمون عملی بعد از آزمون کتبی با حضور اساتید مجرب از شرکت‌کنندگان در این آزمون گرفته می‌شود .

وی تصریح کرد: دومین آزمون ادواری مهارت‌آموزی در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی استان ایلام در رشته‌های طراحی صفحات وب، تصویرسازی، مدیریت خانواده و گرافیک رایانه‌ای برگزار شد.

ملکشاهی در پایان عنوان کرد: طبق تفاهم‌نامه وزارت آموزش‌وپرورش و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سالانه طی دو مرحله کتبی و عملی آزمون جامع استاندارهای مهارتی برگزار می‌شود تا پس از کسب نمرات لازم در این آزمون، گواهینامه مهارت به شرکت‌کنندگان اعطا ‌شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: