• چهارشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-3291-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گفتگو

معاون شعب بانک صادرات استان ایلام:

جهاددانشگاهی منشاء خدمات بزرگ فرهنگی، آموزشی و پژوهشی است

به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی و روز خبرنگار معاون شعب بانک صادرات استان و مدیر روابط عمومی این بانک در دفتر ایسنا حضور یافتند .

« شرافت» که به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی در واحد استان ایلام حضور یافت، با اشاره به حضور خود در دوران دانشجویی در این نهاد، اظهار کرد: جهاددانشگاهی برای همه‌ی ما یادآور دوران پرانرژی و پردغدغه‌ برای رسیدن به آرمان‌های بزرگ است .

وی با اشاره به خدمات جهاددانشگاهی در عرصه‌های مختلف فرهنگی، پژوهشی و آموزشی، گفت: امروز خبرگزاری ایسنا، که بنیان آن در این نهاد انقلابی گذاشته شد امروز به درختی تناور در عرصه اطلاع‌رسانی با حضور نخبگان تبدیل شده است .

معاون شعب بانک صادرات استان ایلام درباره‌ی فعالیت جهاددانشگاهی در حوزه سلول‌های بنیادین و رویان منشاء خدمات بزرگی در فعالیت علمی کشور رقم زده و به خانواده‌های ایرانی کمک بسزایی کرده است .

شرافت ایجاد مراکز آموزش عالی با یک شاکله و برنامه‌ریزی خاص در مجموعه جهاددانشگاهی را بخش دیگری از فعالیت‌های این نهاد انقلابی دانست و افزود: ایجاد دانشگاه در مرکز کشور و مراکز علمی و کاربردی در سراسر کشور توسط جهاددانشگاهی نقش عمده‌ای در ارتقای شاخص‌های علمی جامعه داشته است .

به گزارش ایسنا، «سیدخلیل سجادی» مدیر روابط عمومی مدیریت شعب بانک صادرات استان ضمن تقدیر از فعالیت‌های مجموعه‌ی جهاددانشگاهی مخصوصا خبرگزاری ایسنا، اظهار کرد: خوشبختانه سرویس اقتصادی ایسنا مجدانه موضوع بانکداری و مسائل مرتبط با آن را مد نظر قرارداده و در این زمینه تولید محتوای قابل قبولی دارد.
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: