• سه شنبه ۱۰ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 965-597-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گزارش

فرماندار:

در دولت تدبیر و امید دهلران در مسیر توسعه قرار گرفته است/ سرمایه‌گذاری‌های میلیاردی دولت در حوزه کشاورزی شهرستان

فرماندار دهلران رای اعتماد مردم به دولت تدبیر و امید را نشان از عملکرد مثبت دولت و برنامه‌های آن در همه حوزه‌ها برشمرد .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «سید حسینعلی موسوی» در دیدار با اعضای ستاد مرکز دکتر روحانی در دهلران اظهار کرد: مردم در انتخابات به برنامه‌ها و عملکرد مثبت دولت در همه حوزه‌ها رای دادند و این وظیفه مسئولان را در ادامه خدمت به مردم و تداوم این برنامه‌ها سنگین‌تر می‌کند .

وی با اشاره به احساس مسئولیت مسئولان دولت در همه حوزه‌ها به مردم و برنامه‌های دولت، افزود: مجموعه این تلاش‌ها در نهایت خدمت صادقانه به مردم و رفع مشکلات جامعه است و دولت با تمام توان و براساس همه ظرفیت‌ها و بهره گیری از ظرفیت‌های ملی و منطقه‌ای این مهم را دنبال می‌کند .

فرماندار دهلران در ادامه به ظرفیت‌های شهرستان دهلران در همه حوزه‌ها و بویزه حوزه نفت و گاز، آب و خاک و کشاورزی اشاره و اضافه کرد: دولت با شناسایی این استعدادها و سرمایه گذاری‌ها توانسته این شهرستان را بیش از پیش در مسیر توسعه قرار دهد .

موسوی حجم سرمایه گذاری‌ها دولت تدبیر و امید در شهرستان را یادآورد شد و افزود: در طول چهار سال گذشته دولت بخوبی استعدادهای شهرستان را مورد توجه قرار داده و امروز شاهد توسعه و ترقی شهرستان و فعالیت  پروژه‌های مهم و تاثیر گذار در زمینه اشتغال و تولید در دهلران هستیم .

وی به حمایت دولت از طرح‌های اشتغال‌زایی اشاره و عنوان کرد: متقاضیان برای اجرای طرح‌های اشتغالزایی مورد حمایت دولت هستند و در زمینه دریافت تسهیلات مشکلی وجود ندارد .

فرماندار دهلران عمران شهری و توجه به فضاهای سبز را از دغدغه های مردم و مسئولان دانست و گفت: این مهم پیوسته در دستور کار است و اعضای شورای شهر و شهردار نیز باید با برنامه‌ریزی این مهم را دنبال کنند تا مردم از فضاهای سبز و مبلمان شهری مناسب برخوردار باشند .

موسوی با اشاره به ظرفیت‌های بخش گردشگری شهرستان و لزوم اشتغالزایی در این زمینه تصریح کرد: حمایت از بخش خصوصی در این زمینه نیز مدنظر است و می شود از این طریق نیز برای شهرستان اتشغالزایی ایجاد کرد .

وی سرمایه گذاری‌های دولت در حوزه کشاورزی و نفت و گاز شهرستان را یادآور شد و گفت: در این دولت بخوبی ظرفیت‌های این شهرستان در این حوزه‌ها در کانون توجه قرار گرفته و اقدامات خوبی انجام و در دست اقدام است که نوید بخش آینده روشن در خصوص اشتغال و رونق اقتصادی منطقه است .

فرماندار دهلران با اشاره به پیگیری‌ها برای پروژه‌های حوزه راه، نفت و گاز و نیرو در شهرستان توسط مدیریت ارشد استان و دولت تدبیر و امید گفت: تسریع در عملیات اجرایی ان جی ال، آغاز عملیات چهار بانده کردن مسیر دهلران به اندیمشک، تعریض مسیر دهلران به مهران، تلاش برای شروع فعالیت پتروشیمی دهلران، پیگیری برای رفع مشکلات راه چمسرخ و پیگیری ویژه در جه بازگشایی مرز چیلات همه از اقدامات مفید و موثر دولت در راستای توسعه شهرستان هستند که به جد دنبال می‌شوند .

موسوی حجم سرمایه‌گذاری‌های میلیاردی دولت در حوزه کشاورزی شهرستان و اجرای سامانه گرمسیری و آبیاری تحت فشار را از دیگر اقدامات ذکر کرد و گفت: افزایش سطح زیر کشت،افزایش تولید و ایجاد اشتغال پایدار از مهمترین اهدافی است که دولت در حوزه کشاورزی شهرستان دنبال می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: