• دوشنبه ۹ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-8590-5
  • خبرنگار : 911202
  • منبع خبر : گفتگو

خدمات وظیفه عمومی الکترونیکی ارائه می‌شود

  رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا بابیان اینکه رعایت حقوق شهروندی در نیروی انتظامی به‌عنوان یک اصل مورد توجه است گفت: توسعه خدمات الکترونیک، گامی بلند درراه تحقق حقوق شهروندی است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه ایلام، سردار «بهرام نوروزی» در جلسه با فرمانده و معاون وظیفه عمومی انتظامی استان ایلام، اظهار کرد: سازمان وظیفه عمومی در راستاي توسعه خدمات الكترونيك و به منظور تسريع در رسيدگي به امور مشمولان اقدام به ايجاد سامانه‌های مختلف خدمات غیر حضوری و الكترونيك کرده است.

وی افزود: سازمان وظیفه عمومی علاوه بر الکترونیکی کردن خدمات، دستگاه‌های كيوسك اطلاع‌رسانی با قابليت ارائه اطلاعات در زمینه‌های اعزام به خدمت، خروج از كشور، امريه، سوابق خدمتي، کسر خدمت، معافیت‌های كفالت، پزشكي، موارد خاص، تحصيلي و ... در محل ورودی سازمان راه‌اندازی کرده است تا مشمولان بدين وسيله بتوانند با مراجعه به اين دستگاه و انتخاب يكي از گزینه‌های مورد نظر از آخرين وضعيت خدمتي خود اطلاع پیدا کنند.

  وی افزود: سازمان وظیفه عمومی ناجا، به عنوان یکی از سازمان های ارائه‌دهنده خدمات به مردم با رویکرد بهره‌برداری از تکنولوژی های روز دنیا سعی در بهبود کمیت و کیفیت خدمات‌دهی به مردم دارد.

وی گفت: پايگاه اطلاع‌رساني سازمان وظيفه عمومي ناجا به آدرس  vazifeh.police.ir نیز فعال است و اين پايگاه در حقيقت وظيفه اطلاع‌رساني از مجموعه اخبار مربوط به قوانين و مقررات خدمت وظيفه عمومي و تشريح فرايندهاي رسيدگي به آنان را براي استفاده مشمولان و هموطنان عزيز به عهده دارد.

معاون وظیفه عمومی ناجا  به حفظ و سلامت نیروی انسانی در سازمان اشاره کرد و افزود: نیروی انسانی متخصص، ماهر و دانش محور به شرط داشتن صداقت،صفا و صمیمیت و نیز تعامل سازنده بین گروهی، عامل مهمی دررسیدن به اهداف سازمانی به شمار می‌رود.

وی تصریح کرد: بدون شک هر سازمانی که در مسیر پیشرفت گام برمی‌دارد به ثمره وجود و تلاش کارکنان و نیروی انسانی متبوع آن مجموعه است.

  نوروزی گفت: سربازان علاوه بر اینکه از ذخایر مهم نیروی انسانی ناجا محسوب می‌شوند امانت‌های گران‌بهایی هستند که باید بعد از پایان خدمت سربازی،پرورش‌یافته به آغوش پرمهر خانواده بازگردند. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: