• یکشنبه ۲۵ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 964-1497-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گفتگو

تزریق بیش از 1 میلیارد تومان اعتبار به دهیاری‌های بخش مرکزی ایوان در دولت تدبیر و امید

بخشدار مرکزی ایوان با بیان اینکه تخصیص اعتبارات به دهیاری‌ها در دولت تدبیر و امید بی‌نظیر بوده است، گفت: تدبیر توسعه‌ای دولت برای روستاها، امید را برای روستاییان به ارمغان آورده است

«پریدخت نجفی» در گفت و گو با ایسنا، منطقه ایلام، با اشاره به خدمات صورت گرفته و تخصیص اعتبارات به دهیاری‌های بخش مرکزی ایوان در دولت تدبیر و امید، اظهار کرد: تخصیص اعتبار و خدمات انجام شده برای روستاهای بخش مرکزی در چهار سال اخیر در مقایسه با سنوات گذشته بی سابقه بوده است.

نجفی با اشاره به اینکه در دولت تدبیر و امید با نگاه به توسعه‌ای، اقدامات ارزنده‌ای در سطح روستاهای ما در بخش مرکزی انجام گرفته است، گفت: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید توانستیم با ترزیق اعتبارات، همه بدهی دهیاران را که از سنوات گذشته باقی مانده بود پرداخت کنیم و حتی استارت انجام برخی از طرح‌های عمرانی در روستاها نیز زده شد.

وی با بیان اینکه از سال 92 تاکنون در روستاهای بخش مرکزی از محل اعتبارات تزریقی دولت به دهیاری‌ها و درآمدهای محلی میزان 2 هزار و 817 متر جدول‌گذاری، 2 هزار و 200 متر آسفالت باند کندرو و 250 متر کانال سنگی انجام شد، افزود: در این مدت 9 دهیاری به تعداد دهیاری‌های بخش مرکزی ایوان اضافه شده است.

بخشدار مرکزی ایوان با اشاره به اینکه بر اساس آخرین آمار و سرشماری سال 95 تعداد شوراهای این بخش به 29 شورا رسیده است، اضافه کرد: تعداد شوراهای روستایی در بخش مرکزی تا قبل از سال 92، 26 شورا بوده است.

وی در تشریح خرید ادوات و ماشین‌آلات مورد نیاز دهیاری‌ها، ابراز کرد: تعداد ماشین‌آلات خریداری شده توسط دولت برای دهیاری‌های بخش مرکزی ایوان شامل 4 دستگاه ماشین حمل زباله، یک دستگاه بیل بکو و یک دستگاه مینی‌لودر است.

نجفی ادامه داد: مهم‌ترین طرح‌هایی که در سطح روستاها در حال اجراست و دولت نسبت به پرداخت اعتبار آنها اقدام کرده شامل بوستان روستای سراب، جدول گذاری روستای اندیشه و نبوت، فضای سبز روستای کله‌جوب، سنگفرش روستای خوران و کانال سنگی روستای نهر غلام ویس است.

وی با بیان اینکه مجموع اعتباراتی که دولت از سال 92 تاکنون به حساب دهیاری‌های بخش مرکزی واریز کرده یک میلیارد و 674 هزار تومان بوده است، تصریح کرد: میزان اعتبار تخصیص یافته به شوراهای بخش مرکزی در ایوان در 4 سال اخیر در مقایسه با سنوات گذشته بی‌نظیر بوده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: