• شنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-15990-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گزارش

سرپرست جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام معارفه شد

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت : از تولیدات فکری اساتید دانشگاه و صاحب نظران خارج از مجموعه اداره کار که حداکثر همپوشانی با کارمان را داشته باشد استفاده خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «شکرالله شیرخانی» در جلسه شورای اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام که با حضور مدیر کل امور استان‌های وزارتخانه متبوع به منظور تودیع و معارفه مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام برگزار شد، اظهار کرد: امیدوارم با همراهی و تلاش همه همکارانم که بزرگترین سرمایه این مجموعه هستند بتوانم این امانت را به سرمنزل برسانم .

وی با اشاره به اینکه تلاش خواهیم کرد که از تولیدات فکری اساتید خارج از این مجموعه برای پیشبرد امور استفاده کنیم، افزود: تولیدات فکری اساتید دانشگاه و صاحب نظران را که حداکثر همپوشانی با کارمان داشته باشد را بکار خواهیم گرفت و با حفظ کرامت و اقتدار مجموعه وزارت کار برای رسیدن به هدف تلاش می‌کنیم .

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام عنوان کرد: امیدوارم با بهره‌گیری از ظرفیت‌هایی که در استان ایلام وجود دارد بتوانیم در اعتلای کار و هدفمان در استان گام برداریم .

«علیرضا زرگوش» مدیر کل سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام نیز در این نشست با اشاره به اینکه با همکاری کارکنان توانستیم عنوان اول تا پنجم کشوری و در جشنواره شهید رجایی رتبه سوم کشوری را در سال‌های قبل کسب کنیم، گفت: در بخش مسکن‌های مهر با وجود مشکلات بسیاری که در اجرایی کردن این پروژه در سطح کشور وجود داشت با همکاری دستگاه‌های اجرایی در سطح شهرستان‌ها از 8 هزار و 600 واحد قابل واگذاری؛ هفت هزار و 500 واحد تحویل متقاضیان شد .

وی ادامه داد: کمتر از 6 درصد واحدهای مسکن مهر واگذار نشده‌اند که با برنامه در دست اجرای این اداره کل تلاش کردیم تا هفته دولت امسال، بخش عمده‌ای از واحدهای باقی مانده را تکمیل و تحویل متقاضیان داده شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: