• شنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-16490-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گفتگو

خودروهای پلاک دولتی در جاده‌های ایلام توقیف می‌شوند

رییس پلیس‌راه استان ایلام گفت: تردد خودرو های پلاک دولتی خارج از ساعات غیر اداری و در روزهای تعطیل بدون داشتن مأموریت و برگ تردد برابر ماده 5 آیین نامه چگونگی و نحوه استفاده از خودرو های دولتی ممنوع است

سرهنگ «رضا همتی‌زاده»در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه ایلام، اظهار کرد: با توجه به دستورالعمل‌های ابلاغی، خودروهای دولتی که در ساعات خارج از وقت اداری در جاده‌ها اقدام به ترددهای غیر ضروری می‌کنند برابر قانون با آنها برخورد خواهد شد .

وی افزود: تنها خودروهایی می‌توانند در سطح جاده‌های برون شهری استان ایلام در ساعات خارج از وقت اداری  تردد داشته باشند که حکم مأموریت و مجوز تردد از بالاترین مقام دستگاه مربوطه خود را دریافت کنند و در غیر این صورت از تردد آنها جلوگیری خواهد شد . 

همتی‌زاده تاکید کرد: خودروهای دولتی اموال منقول و متعلق به دولت هستند و هیچ کس حق ندارد از این خودروها برای انجام کارهای شخصی استفاده کند زیرا هم منع شرعی و هم منع قانونی دارد .

رییس پلیس‌راه استان ایلام در پایان گفت: لازم است که فرهنگ عدم استفاده از خودروهای دولتی که بیت‌المال و برای همگان است مورد توجه ویژه مسئولین قرار گیرد که آنها امین مردم هستند و نباید برای تحقق خواسته‌های خود دست به چنین اقداماتی بزنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: