• پنجشنبه ۲۵ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 963-7894-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

عیادت نمایندگان مطبوعات ایلام از فرزند فداکار مانشت

اعضای هیئت مدیره‌ی خانه مطبوعات ایلام از فرزند فداکار مانشت که دوست‌داری محیط‌زیست و همیاری طبیعت را معنا کرد، عیادت کردند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، جمعی از اصحاب رسانه و اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان ایلام به نمایندگی از خانواده مطبوعات از «علی سهرابی» همیار طبیعت و دوست‌دار محیط زیست که چند روز گذشته توسط عامل آتش‌سوزی‌ جنگل‌های مانشت مجروح شده بود عیادت کردند.

در این دیدار پدر این جوان فداکار در تشریح ماجرا گفت: روز دوشنبه 22 خرداد هنگامی که در زمین‌های کشاورزی مشغول کار بودیم ، در کوه‌های مانشت شاهد آتش‌های متناوب به فاصله‌های تقریبا 50 متری بودیم ، که همین امر عمدی بودن آتش‌سوزی‌ها را نشان می‌داد.

وی ادامه داد: با توجه به صعب‌العبور بودن منطقه دو نفر از فرزندانم بخشی از این مسافت را با تراکتور پیمودند و بقیه مسیر را با پیاده پیمودند که بعد از یک ساعت از ماجرای چاقو خوردن «علی» اطلاع پیدا کردم و با پاسگاه منطقه تماس گرفتم و خوشبختانه ضارب دستگیر و پسرم به بیمارستان اعزام شد.

وی از مسئولان خواست ضمن برخورد با عامل آتش‌سوزی‌ها تمام تلاش خود را با فراهم کردن امکانات، جهت مقابله با آتش‌سوزی‌های احمالی به کار گیرند.

اعضای خانه مطبوعات برای «علی سهرابی» آرزوی سلامتی دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: