• چهارشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 963-7294-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گزارش

مدیر حوزه‌های علمیه استان ایلام:

مبلغان روش خود را به سبک تبلیغی ائمه نزدیک کنند

مدیر حوزه‌های علمیه استان ایلام گفت: حوزه‌های علمیه باید در نحوه معرفی و تبیین زوایای دین و سیره اهل‌بیت (ع) به سبک تبلیغی و سیره جذب امامان معصوم(ع) نزدیک شده تا بتوانند در جذب جوانان و مسلح کردن آنان به سلاح دین و تقوی موفق شوند .

به گزارش خبرگزاری ایسنا، منطقه ایلام، حجت‌الاسلام و المسلمین «وعد مرادبیگی» در جلسه شورای معاونین حوزه علمیه ایلام با اشاره به فرا رسیدن لیالی قدر و تأکید بر تبیین معارف ناب اهل بیت(ع) برای جوانان، اظهار کرد: اگر نسل جوان ما محبت اهل‌بیت (ع) را با معرفت همراه کند، مسلماً در برابر هجمه‌ها و شبهات دشمنان که به عمد در میان آنان مطرح می‌شود، بیمه شده و به راحتی در مسیر انحرافی دشمن قرار نخواهد گرفت .

وی با تاکید بر اینکه  با تبیین درست تمام زوایای دین و سیره اهل‌بیت(ع) برای جوانان می‌توانیم راه‌های نفوذ ذشمنان را بسته و سد محکمی در برابر آنان باشیم، حوزه‌های علمیه باید در نحوه معرفی و تبیین زوایای دین و سیره اهل‌بیت (ع) به سبک تبلیغی و سیره جذب امامان معصوم(ع) نزدیک شده تا بتوانند در جذب جوانان و مسلح کردن آنان به سلاح دین و تقوی موفق شوند.

مرادبیگی استفاده از فرصت ماه مبارک رمضان را غنیمت دانست و گفت: لیالی قدر، شب‌های پر رمز و رازی است که همه ما باید دست توسل و نیاز به درگاه أحدیت دراز کرده و نخستین دعا و دغدغه ما پس از ظهور حضرت حجت(عج)، تقویت نظام جمهوری اسلامی و سربلندی رهبر انقلاب باشد .

وی در ادامه اقدام تروریستی اخیر تهران را محکوم و اعلام کرد: این حرکات تروریستی در باور و اراده مردم کوچکترین تأثیری نخواهد داشت و سبب اتحاد و انسجام بیش از پیش مردم با انقلاب و مقام معظم رهبری خواهد شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: