• شنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 963-4292-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گزارش

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام در محکومیت حوادث تروریستی ۱۷ خرداد تهران

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام با صدور بیانیه‌ای حوادث تروریستی روز چهارشنبه ۱۷ خرداد در تهران به دست عوامل مزدور نظام سلطه را محکوم کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، متن این بیانیه به شرح زیر است :

بار دیگر دست پلید و کثیف استکبار ضد بشری و مدعی حقوق انسان‌ها از آستین تروریست‌های دست پرورده‌شان خارج شد و 17 عزیز روزه دار بیگناه، از ملت ما را در آتش اقدامات ددمنشانه تروریستی خود سوزاند .

این حرکت بزدلانه تروریستی در ادامۀ دشمنی‌های استکبار جهانی و عوامل دست پرورده منطقه‌ای آنان بوده و محصولی جز افزایش انزجار جهانیان از تروریست‌ها و حامیان پلید آنان نخواهد داشت .

ملت بزرگ ایران اسلامی که همیشه مدافع و بزرگ پرچمدار حمایت از مظلومان و مبارزه با ظالمان تروریست پرور می‌باشد و خود از بزرگترین قربانیان تروریسم جهانی است، هرگز تسلیم این گونه اقدامات ددمنشانه و سخیفانه نخواهد شد و دست از آرمان‌های بلند اسلامی و انقلابی خود در راه مبارزه با ظلم و خشونت و تروریست بر نخواهد داشت .

اکنون قریب به چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد و ایران اسلامی همیشه قربانی دشمنی ددمنشانه استکبار و عوامل جنایتکار آن بوده و پیش از این، بالغ بر 17 هزار بیگناه از خوبان خود را در آتش حقد و کینه ضد بشری مستکبران و منافقان کوردل سوخته دیده، لیکن با این حرکت رذیلانه که برای او یک ترقه بازی ساده بر مسیر عزت و شرافت و استقلال و حق‌طلبی خود مستحکم‌تر گام بر خواهد داشت .

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام اعلام می دارد؛ امروز ایران اسلامی عزادار این شهیدان بیگناه و روزه‌دار است و ضمن تجلیل و تکریم آن مظلومان بیگناه، برایشان طلب علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه خداوند منان مسألت نموده و با تمام وجود از پاسداران عزت، اقتدار، شرف و امنیت ملت ایران، مدافعان جان بر کف حرم، پاسدارن و بسیجیان غیور همیشه در صحنه، تمامی مراکز انتظامی و امنیتی تقدیر و تشکر نموده و مراتب حمایت همه جانبه خود را ازاین نیروهای مقتدر اعلام می‌نماید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: