• سه شنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-10390-5
  • منبع خبر : گزارش
  • چاپ

کشف بیش از 6میلیارد ریال کالای قاچاق در مهران

فرمانده انتظامی شهرستان مهران از کشف 9 محموله کالای قاچاق به ارزش 6میلیارد و 200 میلیون ریال در سه ماه نخست سال 98 در ورودی شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، سرهنگ "قدرت اله شهبازبیگی" اظهار کرد: مأموران انتظامی ایست و بازرسی جندالله موفق شدند در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سه ماهه اول سال 98 تعداد 9 محموله قاچاق را کشف کنند.

وی افزود: ماموران انتظامی ایست و بازرسی جندالله در چندین عملیات موفق وکنترل محور مواصلاتی توانستند 170هزار متر لوله آبیاری ،تعداد 4 کارتن لوازم آرایشی بهداشتی،تعداد 2هزار قلم دارو خارجی ، تعداد 5 هزار و 868 قطعه مرغ زنده و تعداد100 راس احشام قاچاق و فاقد مجوز را از سودجویان کشف کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در این راستا 11 نفر دستگیر شدند ،تصریح کرد: ارزش ریالی این کالاها توسط کارشناسان 6 میلیارد و 2 ۰۰ میلیون ریال تعیین شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان مهران  خاطرنشان کرد: در این زمینه 5 کامیون و 4 دستگاه سواری متعلق به متهمان به پارکینگ انتقال و متهمان به همراه پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

شهبازبیگی در پایان گفت: مبارزه قاطع با قاچاقچيان ، به صورت ويژه در دستور كار نيروي انتظامي قرار دارد و از شهروندان تقاضا مي شود علاوه بر نخريدن كالاهاي قاچاق، هرگونه موارد مشكوك را از طريق تماس با تلفن 110 به پليس اطلاع دهند .


انتهای پیام