• دوشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-8890-5
  • منبع خبر : گزارش
  • چاپ

کمک ۴۵ میلیون ریالی کارکنان یگان ویژه استان ایلام به سیل زدگان


فرمانده یگان ویژه استان ایلام از کمک ۴۵ میلیون ریالی کارکنان این یگان به مناطق سیل زده استان های خوزستان و لرستان خبرداد .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، سرهنگ «محمد علیزمانی» ، با اشاره به سیلاب شدید در استان های خوزستان ولرستان،اظهار کرد: کارکنان این یگان در اقدامی خداپسندانه وانسان دوستانه در راستای همدردی با مناطق سیل زده کمک های نقدی خود را پس از جمع آوری به مبلغ ۴۵ میلیون ریال به حساب موکب شهدای ناجا واریز تا در اختیاز سیل زدگان قرارگیرد .

وی باتآکید بر ضرورت انجام کار گروهی برای کمک به سیل زدگان کشور،افزود:برای کمک های غیرنقدی نیز برنامه ریزی شده است تا هرکدام از کارکنان کمک های خود را تحویل دهند که پس از بسته بندی با آرم ولگوی یگان های ویژه ناجا تحویل هلال احمرگردد تا از آن طریق به مناطق سیل زده ارسال شود .

فرمانده یگان ویژه استان ایلام بااشاره به کمک چهل وپنج میلیون ریالی کارکنان این یگان به مناطق سیل زده استان های خوزستان و لرستان ،گفت:باجمع آوری وجوه نقدی وغیرنقدی در بین کارکنان یگان های ویژه ناجا جهت کمک وامداد رسانی به سیل زدگان تابتوانند گوشه ای از خسارات سنگین این مناطق را جبران کنند .

سرهنگ علیزمانی درخاتمه با ابراز همدردی با مردمان غیورمناطق سیل زده خوزستان ولرستان خاطرنشان کرد:با توجه به وقوع سیل در استان های همجوار کارکنان این یگان  باهمدلی کمک های نقدی خود را به مناطق سیل زده اهداکردند .


انتهای پیام