• پنجشنبه ۱۵ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-3590-5
  • منبع خبر : گزارش
  • چاپ

درخواست استاندار از معاون اول رییس جمهور برای سفر به ایلام

استاندار ایلام از معاون اول رئیس جمهور خواست با سفر به ایلام از مناطق سیل‌زده بازدید کند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «قاسم سلیمانی‌دشتکی» در تماس تلفنی با دکتر جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور و رحمانی فضلی معاون اول رییس جمهور  بر تسریع در امداد رسانی و سفر فوری به استان و بازدید از مناطق خسارت دیده  تاکید کرد.

وی در تماس تلفنی با وزیر بهداشت، درخصوص اعزام  بالگرد برای امداد رسانی و فوریت های پزشکی گفتگو کرد.

رایزنی با مهندس مرادی مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران در خصوص وضعیت سد سیمره و روستاهای بالا دست سد ، و گفتگو با دکتر اسلامی وزیر راه و شهرسازی درخصوص خسارات وارد شده بر زیرساخت های جاده ای و پل های تخریب شده و تماس با دکتر حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس‌ سازمان راهداری وحمل و نقل جاده‌ای کشور که هم اکنون به همراه معاون امور عمرانی استاندار جهت تعیین خسارت از مناطق سیل زده استان بازدید می کنداز دیگر رایزنی‌های سلیمانی دشتکی بود.

گفتگو با دکتر دین پرست معاون اقتصادی وزیر کشور درخصوص پیگیری مسائل بودجه و هزینه های وارد شده بر استان در سیل اخیر و تماس با   مهندس خادمی استاندار لرستان در خصوص راه های ارتباطی دره شهر و ماژین و همچنین برقراری گازرسانی به این مناطق با استان لرستان و اتخاذ تمهیدات لازم از دیگر رایزنی‌های استاندار ایلام بوده است.

گفتنی است سلیمانی دشتکی در این ارتباط های تلفنی خواستار حضور مسئولان ارشد کشوری در صحنه و امداد رسانی فوری دستگاه های مرتبط به مناطق خسارت دیده استان شد .


انتهای پیام