• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-1394-5
  • منبع خبر : گفتگو
  • چاپ

رئیس خانه مطبوعات ایلام:

رسانه‌ها بهترین ظرفیت برای تبیین مسائل و مشکلات هستند

رئیس خانه مطبوعات ایلام، گفت: انتظار می‌رود در سایه حمایت‌های بیش‌ازپیش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه‌های مختلف، شاهد بالندگی و پویایی رسانه‌های استان در حوزه اطلاع‌رسانی باشیم .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «عبدالحمید کرمی» در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد، اظهار کرد: رسانه‌های استان ایلام باوجود عمر اندکی از کار و فعالیت آنان می‌گذرد از رشد و بالندگی بسیار خوبی برخوردار بوده‌اند .

  وی، بابیان اینکه امید است در سایه حمایت‌های بیش‌ازپیش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه‌های مختلف، شاهد بالندگی و پویایی رسانه‌های استان در حوزه اطلاع‌رسانی باشیم، ابراز کرد: رسانه‌های استان بهترین ظرفیت برای تبیین مسائل و مشکلات هستند و نظرات مردم را به مسئولان انتقال می‌دهند .

رئیس خانه مطبوعات استان ایلام، در ادامه بابیان اینکه امروز در جنگ رودررو با دشمنان هستیم، گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه نقش مهمی در زمینه ایجاد نشاط در بین مردم‌دارند و این انتظار می‌رود که نقش اصلی را همچنان به خوبی ایفا کنند .

کرمی، یادآور شد: امروزه بسیاری از خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری در ایلام فعالیتی مستمر دارند و برخی از اصحاب رسانه با راه‌اندازی کانال‌های مجازی در انتقال اخبار و رویدادهای خود تأثیرگذار بوده‌اند .

  وی، بیان کرد: رسالت اصلی خبرنگاران و رسانه‌ها بازتاب مشکلات و مسائل موجود در اجتماع است اما متأسفانه این روزها با موجی از خبرهای منفی مواجه هستیم، درواقع خبرنگاران باید مانع پمپاژ ناامیدی در جامعه باشند و خبرهای مثبت و سازنده را هم منتقل کنند .

کرمی خاطرنشان کرد: مطبوعات و نشریات محلی در ایلام همواره در خدمت آرمان‌های نظام و مطالبات مردم بوده و در بیان واقعیت‌ها و گرفتاری‌هایی که مردم با آن مواجه هستند، کارنامه درخشانی از خود بر جای گذاشته است.


انتهای پیام