• یکشنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-994-5
  • منبع خبر : گزارش
  • چاپ

جشنواره «سرزمین نور» در ایلام برگزار می‌شود

معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: جشنواره «سرزمین نور» با هدف آشنایی با فرهنگ شهادت و نهادینه کردن فرهنگ جهاد و ایثار در بین اقشار مختلف جامعه بر گزار خواهد شد .

به گزارش ایسنا، سرهنگ «قدرت کریمیان» اظهار کرد: در این جشنواره ۱۵۰۰ اثر در زمینه‌های مختلف از جمله دل نوشته، متن ادبی، خاطره و عکس و کلیپ،  وصول شدند و از بین این آثار ما توانستیم در چهار بخش ۱۲ نفر را انتخاب کنیم .

وی افزود: این جشنواره با هدف آشنایی با فرهنگ شهادت و نهادینه کردن فرهنگ جهاد و ایثار در بین اقشار مختلف جامعه بر گزار خواهد شد و یکی دیگر از اهداف ما از این جشنواره در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دفاع مقدس یک گنج است خواهد بود .

کریمیان با بیان اینکه  ما در سال‌های گذشته در زمینه راهیان نور عملکرد بسیار خوبی داشته‌ایم و در راهیان نور دانش آموزی مقام اول کشوری را کسب کردیم و در سال جاری این موضوع را هم به خوبی ادامه خواهیم داد، تصریح کرد: اردوهای راهیان نور باید به شکلی باشد که دانش آموزان و دانشجویان ما وقتی که به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند باید تغییراتی در آنها ایجاد شود و دست پر برگردند و معنی واقعی جهاد و ایثار و شهادت را به خوبی درک کنند .

وی یادآور شد: این جشنواره با حضور میهمانان کشوری، سردار سلیمانی، جانشین قرارگاه راهیان‌نور، روز دوشنبه ۱۵ مرداد ماه ۹۷ ساعت ۹ صبح در مجتمع رفاهی زاگرس برگزار خواهد شد .


انتهای پیام