• چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-1492-5
  • منبع خبر : گزارش
  • چاپ

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام:

احزاب و گروه‌ها از ظرفیت خانه احزاب استفاده کنند

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: احزاب می‌توانند از ظرفیت خانه احزاب با کادرسازی جوانان مستعد آینده نقش خود را در توسعه سیاسی دوچندان کنند .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، دکتر «محمد نوذری» در دیدار جمعی از احزاب و فعالان سیاسی استان تشکیل خانه احزاب در ایلام را گامی بلند در جهت توسعه سیاسی عنوان و اظهار کرد: ایلام جزء 11 استان پیشگام در تاسیس خانه احزاب در کشور است .

وی با بیان اینکه احزاب می‌توانند از ظرفیت خانه احزاب با کادرسازی جوانان مستعد آینده نقش خود را در توسعه سیاسی دوچندان کنند، تصریح کرد: امروز تیمی که در آمریکا بر سر کار است به دنبال ساقط کردن نظام است که این آرزو را به گور خواهند برد .

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام با بیان اینکه آمریکایی‌ها به واسطه ایران هراسی میلیاردها دلار از کشورهای عرب حوزه خلیج فارس به جیب زدند و حال دنبال نقشه های دیگر برای غارت کردن منابع مالی کشورهای منطقه هستند، گفت؛ امروز بیش از هر زمانی به وحدت نیازمندیم .

نوذری با بیان اینکه ما یک ملت بزرگ با اشتراکات و بهانه های زیادی برای با هم بودن هستیم و در این زمینه صدای وحدت بخش زیباترین سمفونی ملی است که باید شنید، به احزاب و فعالان سیاسی توصیه کرد که وضعیت موجود کشور را درک کنند و خواسته ها و انتقادات خود را در آن حدود مطرح کنند .

وی با تاکید بر اینکه دست نیاز ما به سوی همه کسانی که دلسوز نظام و انقلاب و کشور هست دراز است و دست کسانی که در جهت اتحاد و وحدت حول منافع ملی کار می کند را به گرمی می فشاریم، به نقش بی‌بدیل فرهنگیان در پیشبرد اهداف سیاسی و اجتماعی کشور اشاره کرد و گفت: معلمان پیشقراولان عرصه‌های اجتماعی در کشور هستند و امروز بیشتر از هر زمانی نیازمند نقش سازنده آنان هستیم .

در این دیدار احزاب و فعالان سیاسی خواسته ها و مطالبات خود را با معاون سیاسی و امنیتی استاندار در میان گذاشتند و نسب به وضعیت منطقه و کشور به تبادل نظر پرداختند .


انتهای پیام