• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-1992-5
  • منبع خبر : گزارش
  • چاپ

نماینده مردم استان ایلام در مجلس خبرگان:

استکبارستیزی و استقلال‌طلبی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی ایران است

نماینده مردم استان ایلام در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه استکبارستیزی و استقلال‌طلبی از دستاوردهای بزرگ و تأثیرگذار نهضت شکوهمند انقلاب اسلامی ایران است، گفت: ملت ایران همواره در عرصه‌های مختلف دفاع از حقانیت نظام، نشان داده‌اند که هنوز پیرو راه و تفکر امام راحل هستند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، حجت‌الاسلام و المسلمین «سید محسن سعیدی گلپایگانی» در نشست روحانیون و مسئولان نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان‌ها و دانشگاه‌های استان ایلام، اظهار کرد: امام‌خمینی (ره) با معرفی فرهنگ مبارزه با استبداد و استعمار و شهادت‌طلبی در راه ارزش‌ها توانستند که تفکر استکبارستیزی و استقلال‌طلبی را ترویج کند .

وی افزود: استکبارستیزی و استقلال‌طلبی از دستاوردهای بزرگ و تأثیرگذار نهضت شکوهمند انقلاب اسلامی و امام راحل برای جهان امروز است و امروز نیز شاهدیم که انقلاب اسلامی و گفتمان امام راحل تأثیر به سزایی در نقاط مختلف جهان داشته است .

نماینده مردم استان ایلام در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: دشمنان انقلاب اسلامی با تبلیغات مسموم به دنبال القای حس دوری و بی‌اعتقادی ملت نسبت به ‌نظام اسلامی هستند اما آحاد ملت همواره و در عرصه‌های مختلف دفاع از حقانیت نظام نشان داده‌اند که هنوز پیرو راه و تفکر امام راحل هستند .

سعیدی گلپایگانی با اشاره به بیست و نهمین سالگرد عروج ملکوتی حضرت امام (ره)، گفت: امروز گفتمان حضرت امام (ره) و سیره و ابعاد مختلف شخصیتی ایشان به‌عنوان الگویی بی‌بدیل برای ملت‌های آزادیخواه جهان است و این شخصیت ممتاز و کم‌نظیر دنیای اسلام با تفکر الهی خود نهضتی را آغاز و با پشتوانه مردمی به ثمر نشاند .

وی تصریح کرد: باید با تمام توان و امکانات موجود در راستای برگزاری با شکوه آیین‌های گرامیداشت سالگرد ارتحال امام راحل، تلاش کرد و زمینه‌های لازم را برای حضور حداکثری مردم در برنامه‌های گرامیداشت سالروز ارتحال حضرت امام (ره) فراهم شود .

سعیدی گلپایگانی در پایان ‌بر تبیین شخصیت حضرت امام راحل برای نسل جوان تأکید و عنوان کرد: نسل جوان به یاد بیش از گذشته با آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی آشنا شوند تا توطئه‌های فرهنگی و جنگ نرم دشمنان خنثی شود .


انتهای پیام