• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 971-2493-5
  • منبع خبر : گفتگو
  • چاپ

سرپرست جهاددانشگاهی استان:

حرکت جهاددانشگاهی ایلام در حوزه های توریسم و اشتغال سرعت می‌گیرد

سرپرست جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام گفت: از تمام ظرفیت های خود جهت نیل به شعار انتخابی امسال توسط مقام معظم  رهبری استفاده میکنیم.

«سید غلامرضا حسینی» در گفتگو با ایسنا، منطقه ایلام،  با بیان اینکه شعار امسال دو حوزه را در بر می گیرد که یکی از آنها متوجه مردم به عنوان مصرف کننده کالا و خدمت و دیگری مسئولین به عنوان ناظران و کمک کنندگان فرآیند ارائه کالا و خدمات است، اظهار کرد: مطمئنا بهره گیری از ظرفیت ها و توانایی ها شعار امسال را محقق خواهد کرد.

وی با اشاره به اولویت‌های انتخاب شده برای جهاد دانشگاهی ایلام در سال پیش رو در حوزه های توریسم و اشتغال گفت: حرکت در این حوزه‌ها با نگاه اقتصاد مقاومتی و بهره‌گیری حداکثری از توان نیروی انسانی متعهد و متخصص و همچنین فرصت ها و ظرفیت های داخلی استان امکان‌پذیر است و حرکت در این حوزه ها را شتاب خواهیم داد و علاوه بر اینها ماموریت های جدید و بسیار موثری در حوزه‌های گیاهان دارویی و فناوری اطلاعات تعریف کرده‌ایم که با جدیت دنبال خواهیم کرد.

حسینی با بیان اینکه در راستای تحقق اهداف مورد نظر تاکنون فعالیت‌های مثبتی انجام گرفته است، گفت: افزایش اعتبارات جاری و اخذ مجوز از دفتر مرکزی جهاد دانشگاهی به منظور توسعه و افزایش فضای فیزیکی و احداث ساختمان پژوهش و آموزش از جمله این کارها بوده است.

وی ادامه داد: خوشبختانه طی چند ماه گذشته اقداماتی صورت گرفته که می‌توان از آنها به پرداخت به موقع حقوق مزایا و عیدی اعضا، پیگیری های مستمر جهت عقد قراردادهای آموزشی و پژوهشی در سطوح استانی وملی و ایجاد زمینه برای توسعه  اشتغال در استان و تدوین  برنامه های بلند مدت برای حوزه های پژوهش، آموزش، مرکز رشد، فرهنگی و اشتغال اشاره کرد.

حسینی عنوان کرد: به منظور حرکت هر چه بهتر در راستای اهداف پیش رو و تمرکز بر برنامه های آینده،  اقدام به پرداخت بخش قابل توجهی از تعهدات معوقه این واحد به میزان 12 میلیارد ریال شده است.

این عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی ادامه داد: معوقات حق التدریس مدرسین مرکز علمی کاربردی این واحد که بعضا مربوط به سال 1390 و بعد از آن بوده  پرداخت و معوقات حق الزحمه تدریس مدرسین مراکز کوتاه مدت و معاونت آموزشی که بعضا از سال 94 معوق شده بودند پرداخت شده است.


انتهای پیام