• سه شنبه ۲۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-6690-5
  • منبع خبر : گزارش
  • چاپ

مدیر حوزه‌های علمیه استان ایلام:

حضور پرشکوه مردم وظیفه مسئولان را سنگین‌تر کرده است

مدیر حوزه‌های علمیه استان ایلام با تاکید بر اینکه مردم در ۲۲ بهمن حمایت بی چون و چرای خود را از انقلاب و نظام اعلام کردند، گفت: مسئولان در قبال مردم وظیفه سنگینی بر عهده دارند و باید با تلاش بیشتر، مشکلات را حل کنند .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، حجت‌الاسلام والمسلمین «وعد مرادبیگی» در جلسه شورای معاونان حوزه علمیه استان ایلام ضمن تقدیر و تشکر از حضور حماسی و پر شور مردم ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن که به فرموده رهبر معظم انقلاب 22 بهمنی تماشایی بود، اظهار کرد: همه قشرها و گرایش‌ها آمده بودند و برای تقویت نظام و تجدید بیعت با ولی امر مسلمین جهان و پاسخ به یاوه گویی‌های ترامپ در صحنه حاضر شدند .

وی با اشاره به اینکه مردم در 22 بهمن امسال حمایت بی چون و چرای خود را از انقلاب و نظام اعلام کردند، افزود: حضور حماسی مردم تمام توطئه های دشمنان را خنثی کرد و تبلیغی که دشمن برای نشان دادن نارضایتی مردم از نظام و انقلاب انجام داده بود را بی اثر  کرده و بر آن خط بطلان کشید .

مدیر حوزه‌های علمیه استان ایلام با بیان اینکه شناخت مقام معظم رهبری از ملت شریف و بزرگ بود که فرمودند 22 بهمن امسال تماشایی خواهد بود، اضافه کرد: دشمنان بدانند که نمی‌توانند در حرکت رو به جلو ایران اسلامی کوچک‌ترین خللی ایجاد کنند .

امام جمعه موقت ایلام با تاکید بر اینکه حضور پر شور مردم پایه‌های نظام را تقویت کرد، تصریح کرد: شرکت پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال به همگان ثابت کرد که نمی‌گذارند یاوه گویان خدشه‌ای در حرکت رو به جلو و عزم ملی ملت ایران وارد کنند .

مرادبیگی ادامه داد: پیام دیگر حضور حماسی مردم این بود که به دنیا ثابت کردند نظام و انقلاب برای همه عزیز است و ملت انقلابی پشت سر رهبری حرکت می کند و به اصل نظام وفادارند .

مدیر حوزه‌های علمیه استان ایلام با بیان اینکه مردم با تبعیض، فساد و ناعدالتی مخالف هستند، یادآور شد: مسئولان در قبال مردم وظیفه سنگینی بر عهده دارند و باید با همت و تلاش بیشتر، مشکلات را حل و فصل کنند .

وی به اغتشاشات اخیر نیز اشاره کرد و گفت: مردم با بصیرت به خوبی حساب خود را از اغتشاشگران جدا کردند و برای مقابله با آنها به صحنه آمدند .

مرادبیگی در پایان گفت: حوزه علمیه و جامعه روحانیت استان ایلام از حضور پر شور و حماسی ملت ایران و به ویژه مردم شریف استان که با شور خاصی در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند و حتی نوجوانانی که که پرچم به دست خود را فدایی رهبر می‌دانستند، سپاسگزاری و قدردانی می‌کند.


انتهای پیام