• چهارشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-7190-5
  • منبع خبر : گزارش
  • چاپ

احیاء و ایجاد 4 تا 5 هزار شغل در ایلام / مدیران به راحتی" نه" نگویند؛ راهکار پیدا کنند

استاندار ایلام گفت: مدیران باید در بین آیین‌نامه‌ها راهکار پیدا کنند و به راحتی به تولیدکنندگان نه نگویند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «قاسم سلیمانی‌دشتکی» در نشست اقتصاد مقاومتی استان با بیان اینکه در راستای این موضوع مهم جلسات مثمر ثمری با صاحبان کارگاه‌های راکد غیر قابل احیاء،  کارگاه‌های راکد قابل احیاء و کارگاه‌های در حال ساخت و ساز بالای 60 درصد و کارگاه‌های فعال با ظرفیت کم برگزار شده و اگر این روند توسط تولیدکنندگان و مدیران آن گونه که باید، جدی گرفته شود به نتایج مفیدی خواهیم رسید.

وی یکی از مهم‌ترین نتایج این روند احیاء و ایجاد 4 تا 5 هزار شغل عنوان کرد و گفت: مدیران باید در بین آیین‌نامه‌ها راهکار پیدا کنند و به راحتی به تولیدکنندگان نه نگویند و همه کمک کنند و دست در دست هم دهیم تا گره‌ها را باز کنیم.

استاندار ایلام با اشاره به اقتصاد بیمار کشور و بنیه‌ی ضعیف استان، گفت: این شرایط ایجاب می‌کند تا برای سرمایه‌گذاران فرش قرمز پهن کنیم و مطمئنا جذب یک سرمایه‌گذار، ورود دیگر سرمایه‌گذاران را به استان آسان‌تر می‌کند.

به گزارش ایسنا، دستور این جلسه توضیح مدیران مرتبط و کارهای انجام شده  درباره‌ی مصوبات جلسه‌ی قبل از جمله تعیین تکلیف کاخ فلاحتی، بررسی مشکلات شرکت کیمیاگران بدره، شرکت گچ ایلام، شرکت قند ایلام، واحد شن و ماسه دالاهو، مشکلات باغ زیتون سرچم هلیلان و موانع ایجاد زیرساخت‌های لازم برای احداث محل دائمی نمایشگاه‌های ایلام بود.


انتهای پیام