• چهارشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-6990-5
  • منبع خبر : گزارش
  • چاپ

استاندار ایلام:

روابط عمومی‌ها واقعیات را با مردم در میان بگذارند

استاندار ایلام گفت: روابط عمومی بلندگوی حق و ناحق دستگاه‌های اجرایی نباشد و واقعیت‌ها را شفاف به مردم منتقل کنند .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «قاسم سلیمانی‌دشتکی» در شورای هماهنگی روابط عمومی‌های دستگاههای اجرایی و فرمانداری های استان، اطلاع رسانی دقیق، شفاف و به موقع را از وظایف روابط عمومی‌ها برشمرد و اظهار کرد: اطلاع‌رسانی مناسب از اقدامات دولت منجر به آگاه‌سازی مردم و به تبع آن اتخاذ تصمیمات بهتر از جانب آنها می‌گردد .

وی نقش روابط عمومی‌ها در دستگاه‌های اجرایی را بسیار مهم برشمرد و گفت: روابط عمومی بلندگوی حق و ناحق دستگاه‌های اجرایی نباشد و واقعیت‌ها را شفاف به مردم منتقل کنند .

استاندار ایلام از روابط عمومی‌ها به عنوان امین مردم و دستگاههای اجرایی نام برد و تصریح کرد: روابط عمومی‌ها باید مردم و مسؤلان را به هم وصل کنند .

وی با تاکید بر اینکه صرف پول در روابط عمومی، هزینه نیست، خواستار توجه بیشتر مدیران به این بخش از دستگاهها شد .

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های استان خواستار برگزاری جلسات شورا  به صورت دوره ای شد و گفت: جلسه مشترکی نیز با حضور مدیران و مسؤلان روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی برگزار شود .

وی همچنین خواستار برگزاری جشنواره روابط عمومی‌ها و تقدیر از روابط عمومی‌های برتر شد .

استاندار ایلام در پایان گفت: همه بیائیم نقد را تقویت و توهین و تهمت را در رسانه ها نهی کنیم.

سلیمانی پس از شنیدن مشکلات روابط‌عمومی‌های استان توسط 7 نفر از مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی، گفت: این مشکلات معمولا در تمام کشور دیده می‌شوند و می‌توان یک نامه‌ی کارشناسی شده با راهکارهای پیشنهادی در این زمینه به رئیس‌جمهور نوشت تا شاید بتوان بخشی از مشکلات را به صورت ریشه‌ای حل کرد.

به گزارش ایسنا، در این نشست، "فتاحی" مدیر رواوبط عمومی دانشگاه ایلام، "سپهر" مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ، "رشیدی" مدیر روابط عمومی دامپزشکی استان، "شیخ‌محمدی" مدیر روابط عمومی تامین اجتماعی، "عارف‌نیا" مدیر روابط عمومی شرکت پست استان، "کاکاخانی" مدیر روابط عمومی صنعت، معدن و تجارت استان ، "رشیدی" مدیر روابط عمومی آبفای استان و "میرزادیان" از روابط عمومی فرمانداری بدره مشکلات روابط عمومی‌های استان را بیان کردند.


انتهای پیام