• پنجشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-492-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

جهانگیری: عزم دولت برای حمایت از طرح‌های توسعه‌ای در ایلام جدی است

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: از طرح های توسعه ای در استان ایلام حمایت جدی می‌کنیم.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، منطقه ایلام، اسحاق جهانگیری در دیدار استاندار ایلام، ضمن قدردانی از مردم خوب ایلام در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و مرزداری سرافرازانه‌ی استان قدردانی کرد.

وی گفت: عزم و اهتمام دولت برای توسعه استان‌های مانند ایلام است و در این راستا بر حمایت و تسریع همه جانبه از طرح های توسعه ای استان تاکید جدی داریم .

«قاسم سلیمانی‌دشتکی» استاندار ایلام نیز با بیان اینکه  استان ایلام در دوران دفاع مقدس 8 سال از سرزمین ایران اسلامی دفاع جانانه کرد و عملا از توسعه عقب افتاد و از این بابت دین بزرگی به گردن کشور دارد، خواستار توجه بیشتر به روند توسعه استان شد .

وی  در ادامه خواستار نگاه ملی به مسائل ایلام شد و گفت: به طورکلی امروز در قضیه اربعین و تردد میلیونی از مرز مهران، مراودات اقتصادی در مرز مهران، استحصال منابع عظیم نفت و گاز و پتروشیمی و ... جایگاه ایلام را نه تنها مختص به جغرافیای یک استان نمی کند بلکه منافع کل کشور را در بر می گیرد و بنابراین در این راستا نیازمند یک نگاه ملی به امور استان هستیم .

استاندار ایلام در ادامه ضمن ارائه گزارشی در حوزه های نفت و گاز و پتروشیمی، کشاورزی و طرح گرمسیری و احیاء، مسائل مرزی، حوزه صادرات، زیرساخت های عمومی و اربعین و همچنین مسائل فرهنگی و اجتماعی بر توجه بیشتر دولت بر این امور تاکید کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: