• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-4991-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گزارش

دولت سوخت واحدهای تولیدی غیر برخوردار را تامین می‌کند

سرپرست معاونت امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ایلام گفت: طرح گاز رسانی به واحدهای صنعتی غیر برخوردار در دستور کار دولت قرار دارد .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «حیدر نعمتی» در نشست بررسی وضعت گازرسانی به واحدهای صنعتی، اظهار کرد: یکی از مشکلاتی که دولت هم اکنون با آن مواجه است وجود واحدهایی است که نمی‌توانند به نسبت هزینه‌های خود درآمد داشته و زیان ده هستند .

وی افزود: تامین سوخت در واحدهای صنعتی به یکی از دغدغه‌های اصلی فعالان این حوزه تبدبل شده بطوری که هزینه‌های این بخش همواره مورد اعتراض فعالان این زمینه بوده و خواستار حمایت بیشتر دولت در کاهش هزینه‌ها هستند .

معاون امور اقتصادی استانداری ایلام اضافه کرد: با توجه به اینکه تعداد واحدهای کوچک و متوسط به نسبت واحدهای صنعتی بزرگ بسیار زیاد است و اغلب آنها نیز با مشکل در این زمینه روبرو هستند دولت طرحی را به منظور تامین سوخت این واحدها در دستور کار دارد .

نعمتی ادامه داد: در چارچوب این طرح واحدهای صنعتی غیر برخوردار که در ۳ سال گذشته از فرآورده‌های نفتی و سوخت مایع استفاده کرده‌اند به شبکه گاز متصل می‌شوند .

وی در پایان عنوان کرد: این طرح می‌تواند در کاهش هزینه‌های واحدهای صنعتی و تولیدی کوچک و متوسط بسیار مثمرثمر بوده و بخشی از مشکلات آنان را مرتفع کند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: